Boya Ustalarına Özel

Hem telefon hem de tablet formatları için ücretsiz Marshall Gör&Boya uygulamasını hemen indirin.
Yaşam alanlarınıza renklerimizi taşıyarak güçlü dönüşümü sağlayan siz ustalarımızı müşterilerimizle aynı platformda bir araya getiriyoruz.

Marshall Gör&Boya uygulaması ile renklerini kolayca seçen müşterilerimizi işinin ehli ustalarımızla buluşturmanın heyecanı içerisindeyiz.

Sizleri, insanların hayatını kolayca ve en zahmetsiz şekilde renklendirmeleri için dekorasyon, ürün ve uygulama ile ilgili bilgilerle zenginleştirdiğimiz “Ustam Burada” platformuna davet ediyoruz.

TECRÜBENİZİ BELGELEYELİM
Ustam Burada platformu içine Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahip ve düzenlediğimiz eğitim programlarını tamamlayan ustalar hemen katılabilirler. “Mesleki Yeterlilik Sertifikası” kazanımı hakkında daha fazla bilgi almak için 444 88 00 numaralı çağrı merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
İŞ POTANSİYELİNİZİ ARTIRIN
Dekorasyon önerileri ve ilham veren renk fikirleri almak için platformlarımızı sıklıkla ziyaret eden müşterilerimiz ile buluşma fırsatı yakalayın.
USTALIK BECERİNİZİ FOTOĞRAFLARLA DESTEKLEYEREK SERGİLEYİN
Referans işlerinizi paylaşarak yaşam alanlarını dönüştürmek isteyen müşterilerimizin yaptığınız boya uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.
GOLD ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINI YAKALAYIN!
Marshall Club Card sistemimizde dahil olacağınız GOLD üyelik statünüzle, yıl içindeki tüm kampanyalarımızdan en kazançlı şekilde faydalanabilir ve puanlarınız karşılığında kazanacağınız hediyelerinizi hemen seçebilirsiniz.

Parmaklarınızın ucundaki renk dünyasının keyfini çıkarın!