Marshall ve AkzoNobel

ustamburada.com hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlasını şimdi keşfedin!

Marshall

Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde yaygın kullanım alanları ile yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde ayrıca, Dulux, Cuprinol, Hammerite, Sikkens, International ve Eka gibi dünya çapında çok iyi bilinen markaları barındıyor.

AkzoNobel, Türkiye’de de 1954 yılından itibaren Türkiye pazarının öncü markası Marshall ile, küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor

AkzoNobel

200 yılı aşkın süredir, yüzeylere hayat veren bir seçenekler dünyasına öncülük ediyoruz. Boya üretiminde uzman olarak sunduğumuz ürünlerimize, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin güvenini kazanan Dulux, International, Sikkens ve Interpon gibi markalardan oluşan birinci sınıf portföyümüze kolayca ulaşabilirsiniz. 150’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren bir şirket olarak, gözümüzü global sektör liderliğine diktik. İki yüzyılı aşkın bir süredir geleceği keşfeden, en sürdürülebilir boya şirketinden de bu beklenir.

Türkiye’de Akzonobel

AkzoNobel 30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Ürünlerimiz evleri ve iç mekanları dönüştürüyor, binaları daha iyileştiriyor, taşıtların hareket etmesini ve sanayide çarkların dönmesini sağlıyor. Aynı zamanda, günlük yaşamı daha pratik hale getiriyor ve güzelleştiriyor.

AkzoNobel olarak, Türkiye’de 3 üretim tesisinin yanı sıra ülke genelinde birçok ofis ve temsilciliğe de sahibiz. Bugün, iş kollarımız dekoratif, hava-uzay, otomotiv, deniz, koruyucu, yat, ahşap ve metal imalat sektörlerine toz, sıvı ve film boya ürün ve hizmetleri sağlıyor. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin güvendiği birinci sınıf marka portföyümüzde, Marshall, Cuprinol, International, Interpon, Sikkens ve Akripol markaları yer alıyor.

Global ölçek ve uzmanlığımız sayesinde, büyük bir proje ve müşteri ihtiyaçları yelpazesi için en zor sektör standartlarını dahi karşılayabiliyor ve en esnek çözümler sunabiliyoruz. Türkiye’de AkzoNobel müşterilerine yenilikçi ve yüksek performanslı ürün ve hizmetler sağlayan, güvenilir bir ortak olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Sürdürülebilirliğe adanan AkzoNobel, insanları güçlendirerek, gezegen üzerindeki etkiyi azaltarak, müşterileri için en sürdürülebilir çözümleri sunarak ve sürekli yenilik yaparak sektör lideri olmayı hedefliyor. Daha az kaynak ile daha fazlasının yapılmasına katkıda bulunabilen öncü çözümler geliştirmek ve işlerimizi büyütmeye devam etmek için müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte çalışıyoruz. AkzoNobel Cares ve Let’s Colour başlıkları altında yürüttüğümüz toplumsal programlarla, toplumların dönüştürülmesine yardımcı olmak ve toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmak üzere, ortaklarımız ile yakın bir çalışma içindeyiz.