İlham Alın

İlham sayfamızda dekorasyon önerileri, yılın trend renkleri, renk seçimi ve daha bir çok ilham alacağınız kaynakları bulabilirsiniz.
Boyayla dinlendirici bir plan elde edin
14 Eylül 2021

Marshall Yılın Rengi ile dinlendirici bir uyum yakalayın

Hoş, ilham veren ve neşeli Rüzgar paleti size günlük hayattan uzaklaşıp deşarj olabileceğiniz bir alan yaratır. Soluk pembe, kırmızı ve turuncu tonları Marshall 2022 Yılın Rengi Sonsuz Gökyüzü ile sağlanan temiz nefes hissiyle mükemmel uyum yaratıyor.

Yaratıcılıktan yararlanmak enerji veren, dinlendiren ve neşelendiren alanlar yaratabilir. Müzik dinlemek, kitap okumak ve hayal kurmak için ilham alabileceğimiz bir alana hepimizin ihtiyacı var. Rüzgar paleti, yumuşak pastel renkleriyle en dinlendirici fonları yaratmanıza olanak tanır: Serin ve taze Sonsuz Gökyüzü tonlarıyla mükemmel uyum sağlayan sıcak tonlar.

İster bir duvarı boyamak ister yaratıcı boya tekniklerimizden birini denemek istiyor olun, bu renkler birlikte uyum sergileyen ve evinizdeki en büyük salondan en küçük köşeye kadar ferahlık hissi yaratabilecek renklerdir.

Rüzgar Paleti evin dört bir yanında birlikte kullanmayla ilgili fikirlerimize göz atarak ilham alabilirsiniz…

Oturma alanını bölümlere ayırın

Bir duvarı uçtan uca boyamak yerine geniş bir panel boya kullanmak, mobilyalar için bir çerçeve oluşturmanızı sağlar. Burada bir şerit Sonsuz Gökyüzü, Marshall 2022 Yılın Rengi duvarda devam ederek modern, taze ve sarmalayan bir his veriyor. Diğer duvarlar nötr doğal bir renkle boyandığında aydınlık, havadar ve ilham veren bir sonuç sağlanıyor.

Renkler

47YY 62/143 
Sonsuz Gökyüzü

Yatak odanızı en rahat hale getirin

Yumuşak, dilendirici ve biraz göz alıcı Rüzgar Paleti yatak odasında mükemmel uyum yaratır. Duvarın bir bölümünü tamamlayıcı bir tonda daireyle boyayın, kitap köşesi ya da gün sonunda kıvrılabileceğiniz bir alan yaratın. Sonsuz Gökyüzü havadar tonlarıyla çevrelenen soluk pembe ve lila ile hem zarif hem dinlendirici bir renk düzeni oluşturabilirsiniz.

Renkler

24RB 66/037
Sonsuz Gökyüzü
40RR 57/045

Koridora sıcak bir hava katın

Rüzgar Paleti ile Marshall 2022 Yılın Rengi Sonsuz Gökyüzü uyumlu olduğu için tasarımları hayata geçirirken esnek davranabilirsiniz. Geniş alanlarda soluk bordüre zıt koyu pembe bir tonla sıcaklık katın. Sadece bir odayı değil, alanın tamamını düşünün. Bitişik alanlara aynı renkte ayrıntılar katmak tüm düzenin birlikte uyum içinde olmasına yardımcı olur.

Renkler

50RB 48/051
Sonsuz Gökyüzü
29YR 27/355

YBoyayla kendinizi ifade edin

Bir eve renk ve karakter kazandırmak için açık rafların arkasına patchwork eklemekten daha iyi ne olabilir? Rüzgar paletindeki uyumlu tonlar ilham veren, yenilikçi ve canlı bir fon yaratmak için idealdir. Sonsuz Gökyüzü yanında kullanmak üzere en beğendiğiniz Rüzgar tonlarındaki renk bloklarını karıştırıp seçebilirsiniz.

Renkler

24RB 66/037
10YR 37/143
40RR 57/045
47YY 62/143
Sonsuz Gökyüzü
29YR 27/355