İlham Alın

İlham sayfamızda dekorasyon önerileri, yılın trend renkleri, renk seçimi ve daha bir çok ilham alacağınız kaynakları bulabilirsiniz.
Marshall 2022 Yılının Rengi Sonsuz Gökyüzü ile duvarları boyama
14 Eylül 2021

Marshall 2022 Yılının Rengi ile evinizi yenileyin

Açık ve havadar Marshall 2022 Yılının Rengi Sonsuz Gökyüzü, her eve yeni bir soluk getiriyor. Yılın Rengini nasıl seçtiğimizi ve her odayı aydınlatmak için bu rengi trend renk tonlarıyla birlikte kullanmayı keşfedin…

Yılın Rengini seçmemize yardımcı olmaları ve anın ruh halini anlayıp yaşamama biçimimizi etkileyen unsurlarla ilgili bulgularını bizimle paylaşmaları için uluslararası tasarım uzmanlarından oluşan bir jüriden yardım istedik. Bu yıl internet üzerinden gerçekleştirilen görüşmelerden sonra renk uzmanlarından oluşan ekibimiz bu bulguları yansıtan ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca evimizde en doğru hissi verecek ton için arayışa koyuldu.

Geçtiğimiz 18 ayda hayatımız alt üst olurken aynı zamanda yaşama biçimimizi yeniden düşünüp neyin gerçekten önemli olduğunu bir kez daha değerlendirmek için yeterince zamanımız oldu. Trend Tahmini oturumlarımızda dünyayı daha iyi bir hale getirmeye çalışırken evin üstlendiği görevin nasıl değiştiği; doğanın hayatımızdaki önemi, yaratıcılık ve sanatın kapanma süresince rahatlık ve ilham vermesi ve yeni düşünce ve görüşlere açık olmanın önemi gibi konulara yer vermiştik.

Bu görüşmelerden sonra Marshall 2022 Yılın Renginin temasını temiz bir nefes olarak belirledik ve 2022 yılında yaşam alanlarımızın sunması gereken bir ton arayışına koyulduk. Sonsuz Gökyüzü, oldukça hafif ve havadar bir mavi tonu. Canlı, iyimser ve ruha iyi gelen bir renk. Evlerimize genişlik hissi verip canlılık katabilecek bir ton. Bu tondan yola çıkarak, yaşam alanınızı istediğiniz gibi tazeleyebilmeniz için kullanımı kolay dört renk paleti yarattık.

Marshall 2022 Yılın Rengi ile Güneş Paleti birlikte kullanarak yaşam, çalışma, dinlenme ve diğer alanlarda uygun canlı bir ortam yaratın

Bir yaşam alanının bir anda evden ofise veya sınıfa dönüşmesi gerekiyorsa her şeye uygun esnek bir alan gereklidir. Sonsuz Gökyüzü ile birlikte kullanıldığında Atölye paleti açık, pozitif tonlarıyla her aktivite için ilham veren bir fon oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Güneş Paleti ilgili daha fazla fikir ve ilham almak için buraya tıklayın.

Renkler

Sonsuz Gökyüzü
34YY 31/502
10YR 57/080
49YY 54/251

Bulut paletinin taze yeşil tonlarıyla doğanın pozitif enerjisini yemek odanıza taşıyın.

Işık, Bulut paletinin doğal tonları ve 2022 Yılın Rengi Sonsuz Gökyüzü ile dış mekanın canlılığını içeri taşımak çok kolay. Bu renkler kırsal ortamlarda çevreyi tamamlayabileceği gibi kentsel alanlarda doğayla temas halinde hissettirebilir.

Bulut Paleti ilgili daha fazla fikir ve ilham almak için buraya tıklayın.

Renkler

10BB 73/039
Sonsuz Gökyüzü
50BG 44/094
87BG 27/077

2022 Yılının Rengi Sonsuz Gökyüzü ile Rüzgar paletinin yumuşak, havadar tonlarını seçin, ruhunuza iyi gelen dinlendirici bir ortam yaratın

Dinlenip ilham alacak, gündelik hayattan uzaklaştıracak bir yere hepimizin ihtiyacı var. Duvarlarınızı Rüzgar Paleti boyayarak odaya rahatlatıcı ve dinlendirici bir his verebilir, çizgileri tercih ederek de dramatik bir odak noktası oluşturabilirsiniz.

Rüzgar Paleti ilgili daha fazla fikir ve ilham almak için buraya tıklayın.

Renkler

Sonsuz Gökyüzü
30BB 45/049
50RR 32/029

Yağmur Paleti deneme yaparak taze, açık ve sıcak hisler veren bir alan yaratın

Evlerimizin kendimizi güvende hissedip yeni fikirlere sıcak bakabileceğimiz yerler olmasını isteriz. Yumuşak doğal tonlar ve iç ısıtan renklerden oluşan Salon paleti, evinizdeki her oda için kusursuz boş bir tuval yaratmanıza yardımcı olabilir.

Yağmur Paleti ilgili daha fazla fikir ve ilham almak için buraya tıklayın.

Renkler

Sonsuz Gökyüzü
71YY 90/027
95YR 16/038