İlham Alın

İlham sayfamızda dekorasyon önerileri, yılın trend renkleri, renk seçimi ve daha bir çok ilham alacağınız kaynakları bulabilirsiniz.
Sonsuz Gökyüzü ile yeni bir hikayeye başlayın
14 Eylül 2021

Marshall 2022 Yılın Rengi ile yeni bir hikayeye başlayın

Evinizi yenilemenin en iyi yolu nedir? Boyaya yeni bir yaklaşım benimsemektir. Yağmur paleti, Sonsuz Gökyüzü – Marshall 2022 Yılın Rengi ile taze bir başlangıç için ihtiyacınız olan her şeyi sunar…

Evinizi yenilerken mükemmel bir yol haritasına sahip olmak için Marshall Yılın Rengi Sonsuz Gökyüzü havadar tonları seçin, Yağmur paletindeki yumuşak beyaz ve sıcak nötr tonlarla tamamlayın. Bu tonlar her odada taze bir fon yaratır, dilediğiniz şekilde tamamlayabileceğiniz boş bir tuvale sahip olursunuz.

Her uygulamaya uyum sağlayan Yağmur Paleti tek başına veya diğerleriyle birlikte kullanıldığında mükemmel bir dekoratif planın başlangıç noktası olabilir. Doğal, aydınlık ve havadar olan bu tonlar hem geleneksel hem modern alanlarda, hem minimal mobilyalı hem de eklektik parçalarla dolu odalarda genişlik hissi vermeye yardımcı olabilir.

Evinizi yeni fikirlere açık olabileceğiniz ve her şeye hazırlıklı hissedebileceğiniz bir yere dönüştürmek için Yağmur Paletini evin dört bir köşesinde kullanabileceğiniz ilham veren yollara bakın...

İki tonlu görünümle oturma odasını tazeleme

Taze Sonsuz Gökyüzü bordürüyle oturma alanında çerçeve oluşturarak iletişim kurmayı teşvik eden bir alan yaratın. Düz renk düzlemleriyle kendinizi sınırlamanıza gerek yok. Yumuşak kıvrımlı bir kemer her odayı daha ilginç kılar. Rafları beyaza veya açık nötr renklere boyadığınızda kitap, çiçek veya sevdiğiniz eşyalar için mükemmel bir yer hazırlamış olursunuz.

Renkler

Sonsuz Gökyüzü
44YY 65/034
71YY 90/027
13GY 77/016

Yatak odanızın ufkunu genişletin

Sonsuz gökyüzü hissini evde oluşturmak için yatak odasını Marshall 2022 Yılın Rengi Sonsuz Gökyüzü ile boyayarak kendinizi maviyle çevreleyin. Aynı rengi duvarda ve tavanda kullanmak, odanın sınırlarını daha az belirgin kılar ve daha geniş bir his verir. Doğal tonlarda aksesuarlar ekleyerek görünümü tamamlayabilirsiniz.

Renkler

Sonsuz Gökyüzü

Mutfağınıza yeni bir yön verin

Mutfağınızı havadar, nötr Yağmur Paleti boyayarak taze, uygun ve kolay dekore edilebilir hale getirebilirsiniz. Marshall Yılın Rengi Sonsuz Gökyüzü rengi modern bir panelle odaya renk katmaya ne dersiniz? Bu sayede düz koruyucu paneli daha ilginç kılabilir, odanın tamamını enerjiyle ve geleceğe dair umutla dolu bir şekle sokabilirsiniz.

Renkler

Sonsuz Gökyüzü
71YY 90/027

Renk yardımıyla çalışma alanınızı belirleyin

Yağmur paletinin yumuşak nötr tonlarını katmanlar şeklinde kullanarak evinizde kusursuz bir çalışma alanı yaratın. Hafif, havadar ve sıcak olan bu tonlar bir araya gelerek tüm ofis mobilyaları için sakin ve modern bir fon yaratır. Görünümü hayata geçirmek için Sonsuz Gökyüzü tonu ekleyin.

Renkler

Sonsuz Gökyüzü
44YY 65/034
13GY 77/016