Marshall Gör ve Boya Uygulaması

Hem telefon hem de tablet formatları için ücretsiz Marshall Gör&Boya uygulamasını hemen indirin.
GÖRÜN, PAYLAŞIN, BOYAYIN:
MARSHALL’DAN GÖR & BOYA

Beğendiğiniz rengin kendi dekorasyonunuzla uyumunu deneyebilmeniz için artırılmış gerçeklik teknolojisi ile geliştirdiğimiz Marshall Gör&Boya uygulamasını ücretsiz olarak hemen indirin!

Size cesaret verecek uygulamamız ile dilerseniz uzman önerileri ile tarzınıza uygun kombinasyonları da görebilir ve uygulayabilirsiniz.

GÖRÜN
Uygulamamız sayesinde, yüzlerce renk seçeneğini kullanıp duvarlarınızın canlı olarak ekran üzerinde yenilenmesini izleyebilir ve sizin için mükemmel renk paletini bulduğunuzdan emin olmanız için çeşitli denemeler yapabilirsiniz.

Bu ücretsiz uygulamayı iPhone veya Android cihazınıza indirdikten sonra, dekore etmek istediğiniz odayı taratın; anlık yenilemeleri görmek için canlı modunu kullanabilir veya resim ya da video olarak kaydedebilirsiniz. Boyamak istediğiniz yere gelince ekrana dokunmanız yeterlidir. Odanızın nasıl yenileneceğini görmek için farklı renkleri deneyin.

Pratik Renk Seçici teknolojisi sayesinde, bulunduğunuz ortamda renkli yastıklardan en sevdiğiniz tabloya kadar, her ayrıntıdan renk ilhamı edinebilirsiniz. Beğendiğiniz rengi bulduktan sonra, uygulama ile bu rengi yakalayıp duvarlarınızda canlı olarak anlık bir eşleştirme görebilirsiniz. Olasılıklar sınırsızdır!

PAYLAŞIN

Renk seçeneklerini daraltma konusunda zorlanıyorsanız, neden fikirlerinizi kaydedip ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmıyorsunuz? Bu o kadar hızlı ve kolay bir işlemdir ki, paylaştığınız kişiler de kendi denemelerini gerçekleştirip benzersiz renk önerilerini gönderebilir ya da profesyonel bir öneri arayışındaysanız, oda fikirlerinizi bire bir renk tavsiyesi almak üzere bir uzmanla paylaşabilirsiniz.

BOYAYIN
Mükemmel renk seçiminizi bulduktan sonra, Marshall Gör&Boya Uygulaması ile işe koyulmak son derece kolaydır. Ustam Burada platformu üzerinden size en yakın bölgedeki boya ustalarını bulabilir ve teklif alabilirsiniz. Böylece, hiç vakit kaybetmeden hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Marshall olarak renklerin güçlü duygular uyandırabildiğine inanıyoruz ve bu nedenle, duvarlarınız için renk uyumuna karar verirken, bizim için mutluluğunuz ve kendinizden emin olmanız son derece önemlidir. Tabii eğlenmek de cabası!

Marshall Gör&Boya Uygulamasını şimdi indirin ve
parmaklarınızın ucundaki renk dünyasının keyfini çıkarın!